Brak opisu obrazka
    Młodzież z trzech sieradzkich szkół gościła dziś gwiazdy polskiego sportu.
    Data publikacji: 20-05-2022 16:09
  • Ogólnopolski Mityng Otwarcia Sezonu za nami

Blisko 400 zawodników w 10 konkurencjach rywalizowało w sobotę 7 maja na stadionie MOSiR-u. Nie zabrakło emocji i rekordów życiowych, a całość odbyła się przy pięknej, majowej pogodzie.
    Data publikacji: 09-05-2022 12:50
  • Drużyna OSP Buczek wygrała jubileuszową, dziesiątą edycję Mistrzostw Woj. Łódzkiego Drużyn OSP w Piłce Nożnej.

Drużyna OSP Buczek wygrała jubileuszową, dziesiątą edycję Mistrzostw Woj. Łódzkiego Drużyn OSP w Piłce Nożnej. Zawody odbyły się na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu, a ich organizatorami byli: Stowarzyszenie Sportowe Wspólnota, MOSiR i Miasto Sieradz.
    Data publikacji: 03-05-2022 15:14
  • 62. Biegi Ulicami Sieradza przeszły do historii.

MOSiR był jednym z partnerów 62. Biegów Ulicami Sieradza, które organizował Rajsport Active.
    Data publikacji: 11-04-2022 08:42
  • Drużyna Bez Nazwy wygrała Otwarte Mistrzostwa Sieradza w Piłce siatkowej

Na starcie turnieju organizowanego tradycyjnie przez MOSiR Sieradz stanęło 10 zespołów. Eliminacje rozegrano w trzech halach, a zwycięzcy trzech grup spotkali się w hali MOSiR przy ul. Łokietka, gdzie o zwycięstwo rywalizowali w rundzie finałowej systemem 'każdy z każdym".
    Data publikacji: 28-03-2022 12:53
  • Sieradzanie wygrali turniej o Mistrzostwo III ligi !!!

Miło nam poinformować, jako partnerowi technicznemu siatkarzy Tubądzin Volley MOSiR Sieradz..
    Data publikacji: 21-03-2022 19:31
  • Ferie z MOSiR-em – podsumowanie

Nowe atrakcje, duża frekwencja i – co najważniejsze – zadowolone dzieci, tak w skrócie można podsumować tegoroczne „Ferie z MOSiR-em”
    Data publikacji: 28-02-2022 12:49
  • Ferie z MOSiR-em 2022 pierwszy tydzień

Za  nami pierwszy tydzień Ferii z MOSiR-em.
    Data publikacji: 21-02-2022 16:05
  • Liga Szachowa - laureaci nagrodzeni!

Dziś w siedzibie MOSiR nagrodziliśmy laureatów Ligi Szachowej on-line. W zakończonych 26 stycznia rozgrywkach najlepszy okazał się Przemysław Drożdżal
    Data publikacji: 05-02-2022 19:25
  • Liga Szachowa zakończona! Znamy zwycięzców!

Zakończyły się rozgrywki Ligi Szachowej MOSiR on-line. Najlepszy na przestrzeni sześciu turniejów okazał się Przemysław Drożdżal, który zaledwie o punkt wyprzedził w klasyfikacji generalnej Marka Michalskiego. Trzecie miejsce zajął Paweł Drożdżal.
    Data publikacji: 27-01-2022 16:59